9. SINIF RELEARN

İNDİRMEDEN KULLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

BİLGİSAYARINIZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

         

“9. SINIF RELEARN” hakkında 49 yorum

    1. Şu an düzeldi. Teşekkürler bizleri büyük bir yükten kurtarıyorsunuz. Giriş kısmında Atatürk’ ün sözü çok iyi düşünülmüş.

  1. Çok teşekkür ederim..Emeğiniz çok kıymetli bizler için..Sayenizde öğrencilerimle bu zorlu süreçte hem eğlenceli hem çok verimli ders yapıyorum..Ne kadar teşekkür etsek az..

  2. Öncelikle bu muhteşem sunumlar için sonsuz teşekkürler, uzaktan eğitim sürecinde sayenizde yükümüz çok hafiflemiş oldu. Bu yüzden 7. üniteyi bekliyorum sabırsızlıkla, devam edecek mi acaba ünite ünite yüklemeler? Tekrar teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim..

  3. Ellerinize, kollarınıza, yüreğinize sağlık. Bilgisayarlara mahkum kaldığımız şu dönemde o kadar kurtarıcı oldu ki hazırladığınız sunumlar. Dersleri dağılmadan daha verimli ve hızlı işleyebiliyoruz. Çok çok çok teşekkür ederim emeğinize, özverinize..

  4. Emeklerinize sağlık, gerçekten sunumlar pandemi döneminde kurtarıcı niteliğinde,öğrencilerle dersler daha keyifle işlenebiliyor. Devamını her zaman bekleriz 🙂

    9.sınıf relearn 7.ünite yarım hazırlanmış sayfalar. 88.sayfadan sonrası ve workbook yok görünüyor. tamamlanacak mı acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir