6. SINIF ENGLISH&ME

İNDİRMEDEN KULLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

BİLGİSAYARINIZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

“6. SINIF ENGLISH&ME” hakkında 38 yorum

 1. Sizler ne güzel insanlarsınız, elinize, emeğinize, yüreğinize sağlık, ayağınıza taş değmesin, sayenizde dersler daha eğlenceli, öğrenilenler daha kalıcı.

 2. Hocam çalışmalarınız gerçekten çok faydalı, işimizi kolaylaştırıyor ve dersi eğlenceli hale getiriyor. Biz de elimizden gediğince Joyful kullanmaya çalışıyoruz. Tüm emekleriniz için çok teşekkür ederiz.

 3. Sunum boyutu çok fazla olduğu için yeni ünitelerin tek parça yüklenmeyeceğini okumuştum. Ama şimdi nereden yükleyeceğimi bulamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 4. Ortada büyük bir emek ve harika bir ürün var, ne kadar teşekkür etsem az ama iki sorunum var:
  1.Flash uygulamasını açtığımda tam ekran olarak açılmıyor, aşağıda kaymış bir şekilde açılıyor ve kendim tam ekran yapamıyorum. Ayarları kurcaladım ama çözüm bulamadım. Nasıl tam ekran yapabilirim?
  2.Zoom’da ders işlerken kasıyor ve sürekli donuyor. Açık olan klasör ve programlardan “Yanıt Vermiyor” bildirimi alıyorum, ekran donuyor ve imleç hareket bile etmiyor. Maalesef bu flash uygulamasını komple kapatıp kitabın PDF halinden devam etmek zorunda kalıyorum. Buna nasıl bir çözüm bulabilirim?
  (İşletim sistemi 64 bit-Windows 10)

 5. Öncelikle emeğinize sağlık harika sunumlarla derslerimiz çok güzel geçmekte:) &. sınıf Özel yayın 3. ünite linki aktifdeğil tarayıcı değiştirdim hala olmuyor. şimdiden teşekkür ederim ilginize

 6. Merhaba öncelikle emekleriniz için çok çok teşekkür ederiz. Unıt 3 teki videoları açamıyorum. sebebi ne olabilir acaba

 7. Allah razı olsun. Çok dua alıyorsunuz. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin. Milyonlarca öğrencinin gelişimine katkı sağlıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir