4. SINIF FCM YAYINCILIK

 İNDİRMEDEN KULLANMAK  İÇİN TIKLAYINIZ.

BİLGİSAYARINIZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

“4. SINIF FCM YAYINCILIK” hakkında 17 yorum

  1. Merhabalar Ezel hocam. Elinize emeğinize sağlık. Daha önce ortaokul sunumlarınızdan çok faydalandım. Şimdide ilkokulda faydalanacağım inşallah. Size bi sorum olacak. Bu sunumlarda meb kitaplarına ayrı olarak ulaşabiliyor muyuz. Sadece meb indirmek istesem mümkünmü acaba?

  2. Çok teşekkür ederim Ezel Hocam.Sunumlar tipik ünite sunumları olmaktan çıkmış,eğlenceli,zengin içerikli,opsiyonel bir hal almış.Gayet güzel çalışmalar her biri.

  3. MErhabalar, emeklerinize sağlık. Sunumlarınızı hep kullandım ve çok memnunum. sadece teşekkür etmek istedim. Çok çok teşekkürler

  4. Özgür GÖKÇE

    Değerli hocam, büyük emeklerle hazırladığınız çalışmalarınızı uzaktan eğitim sürecinde kullanıyorum. Ne kadar teşekkür etsem az olacak. Sizlere minnettarım. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.

  5. YAPTIĞINIZ ÇALIŞMALARLA BÜTÜN İNGLİZCE ÖĞRETMENLERİNİN KALBİNDE TAHT KURDUNUZ. EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. AMA DESTEK İÇİN DAHA MAKUL BİR SECENEK DE OLSAYDI KEŞKE.

  6. merhabalar Ezel hocam ilkokul 2. sınıf 6. ünite indirmeden kullanmak için tıkladıgımda 404 not found hatası veriyor neden acaba? sunumları indirmeden kullanıyordum çünkü indirdiğimde ses dosyalarını çalıştıramıyorum dinlemeler çalışmıyor:( bu arada çalışmalarınız ve emekleriniz için cok teşekkür ediyorum

  7. Merhaba indirmeden açabiliyorum fakat bilgisayara indirmek için tıklayınız kısmı bende aktif değil indiremiyorum neden acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir